ניהול רפואי אישי- TOP MEDIC

בשורה על מחלה קשה ואפילו על חשד למחלה, הוא רגע קשה ומטלטל! ברגע אחד חייך משתנים מן הקצה אל הקצה. מעבר לתהפוכות הרגשיות, תחושת חוסר האונים, אובדן שליטה כעס וכיוצ”ב;
החולה ובני משפחתו נאלצים להשקיע משאבים רבים וזמן רב ויקר בהתמודדות אל מול מערכת רפואית מסורבלת ומתישה: סדרת בדיקות רפואיות, תורים בתאריכים שונים ובמרכזים רפואיים שונים, מוצפים במידע רפואי נרחב, מושגים רפואיים, הצעות טיפול, ריבוי דעות וגישות רפואיות שונות.

כך יוצא, שלא מעט חולים הניצבים בצומת של קבלת החלטות רפואיות לגבי מצבם, עלולים להפסיד ולאבד זמן יקר וקריטי בתהליך ההחלמה והטיפול וריפוי מן המחלה!

שירות ניהול רפואי של חברת TOP MEDIC, משחרר אותך מתהליך מתיש זה ומציע לך שירות יעיל ומהיר ע”י גורם רפואי מקצועי ומנוסה, אשר ינהל עבורך את מחלתך, מרגע גילוי המחלה ועד להחלמה המיוחלת!

ניהול רפואי אישי

אבחון וטיפול מהיר ומקצועי בליווי אישי
שירות ניהול תיק רפואי של חברת TOP MEDIC, מתבסס על התובנה שלאדם הממוצע, אין את כל הכלים והידע לנהל את מחלתו; ושיש להסתייע בגורם מקצועי רפואי מומחה ומנוסה, אשר ינהל עבורו את התהליך הטיפולי, תוך הסתכלות רפואית על תמונת המקרה בכללותה, באופן מקצועי ובלתי מתפשר!

הצוות הרפואי של TOP MEDIC, דואג לייצג את האינטרסים הרפואיים שלך מול מערכת הבריאות המורכבת ופועל ללא ליאות, על- מנת שתזכו לקבל אבחנה רפואית נכונה ואת הטיפולים הכי טובים שיש תוך אינטגרציה מלאה בין מכלול הצרכים שלך כמטופל, ובתיאום מלא ושילוב בין הגופים והגורמים הרפואיים השונים.

בתוך כך, שירות ניהול תיק רפואי אישי, כולל הערכה מחודשת של האבחנה הרפואית שלך, תיאום והפנייה לרופאים מובילים, תוך מסלול מהיר לקבלת טיפול איכותי ומקצועי, גיבוש התוכנית הטיפולית; לצד ליווי אישי וצמוד עד להחלמה המיוחלת!

צוות רפואי מוביל

חברת TOP MEDIC, מעמידה לרשות המטופלים צוותים רפואיים בכירים ופרא- רפואיים רב תחומיים מומלצים. בחירת רופא מומחה, הינה תהליך ארוך ומורכב המתבססת על רמת המקצועיות והמצוינות בתחום, על היקף הידע הרפואי במצב רפואי מסוים ועל הניסיון שאותו רופא צבר בתחום. אנו ב- TOP MEDIC, בחרנו בקפדנות יתרה רופאים בכירים בעלי רמת מקצועיות גבוהה ביותר, ויחס אישי וחם ללקוחותינו. הצוותים הרפואיים הרב-תחומיים, עימם אנו עובדים בצמידות ובאדיקות, מורכבים מבכירים הרופאים במערכות הבריאות בארץ ובעולם, ביניהם: מנהלי מחלקות בתי חולים, פרופסורים, רופאים מומחים ורופאים מובילים בתחומם.

אז איך זה עובד?

היכרות אישית וגיבוש אסטרטגיה טיפולית לניהול המחלה!
השלב הראשון, כולל פגישת היכרות אישית עם הצוות הרפואי של TOP MEDIC.
במעמד פגישה זו, נבצע איסוף של כלל המסמכים הרפואיים העומדים לרשותך: תוצאות בדיקות רפואיות, סיכומים רפואיים וכיוצ”ב. בנוסף, נבחן ונבדוק אם ביטוחי הבריאות העומדים לרשותך, מכסים את הוצאות הטיפול האפשריות. לאחר בחינה מדוקדקת של המקרה הרפואי שלך, אנו נבצע הערכה מחודשת של התיק הרפואי, ונגבש יחד את האסטרטגיה והתוכנית הטיפולית לניהול וריפוי המחלה!
שירות ניהול תיק רפואי של TOP MEDIC, מציע מסלול מהיר לאבחנה ולקבלת טיפול איכותי ומקצועי.
עם גיבוש ובניית תוכנית הטיפול, נפנה אותך לרופאים מומחים מובילים, בעלי שם וניסיון מקצועי לטיפול במקרה הספיציפי שלך.
ליווי אישי וצמוד עד להחלמה
הצוות הרפואי של TOP MEDIC, עומד לרשות המטופלים גם במהלכו של הטיפול הרפואי וממשיך ללוות אותך בכל הדרך אל ההחלמה. אנו עומדים בקשר שוטף מול הצוות הרפואי המטפל, מסייעים לך ומתאמים בין כלל הגופים הרפואיים השונים השותפים לתוכנית הטיפולית שלך, ומפקחים על טיב וביצועם של הטיפולים. יתרה מכך, מוקד טלפוני הזמין 24/7, עומד לרשות המטופלים ובני משפחותיהם לכל שאלה, תמיכה מידע רפואי וייעוץ.